Örümcek Stand / Masa

Örümcek S.Masa – 1

Örümcek S.Masa – 2-1

Örümcek S.Masa – 2-2

Firmaların genellikle katıldıkları fuarlar için daha uygun olan ve sıklıkla tercih edilen örümcek stand/masa, firmaların ürün tanıtımı ya da yapacakları reklam çalışmalarını görsel bir şölene çevirme konusunda ideal bir yöntemdir. Bu sayede günümüzde en çok özen gösterilen ve görsel belleğin bu kadar önemli olduğu dönemde display reklam konusunda son derece başarılı bir reklam çeşididir. Genellikle ilaç firmaları başta olmak üzere, mama firmaları, güzellik ve kozmetik firmaları gibi pek çok fuara katılan firma ya da şirket tarafından tercih edilmektedir. Bu sayede yapacakları ürün tanıtımında, bu ürünleri tercih etmesini istedikleri firma ya da kişilere daha fazlı ve devasal bir şekilde ürün tanıtımı yapabilmektedirler. Yaptıkları tanıtım ya da kurdukları stantlar sayesinde daha fazla akılda kalıcılık sağlanmaktadır.

Tercih edilen bu reklam çeşidini gittikleri fuar ya da seminer gibi yerlerdeki alan hacmine göre ölçülendirmeleri gerekmektedir. Ayrıca örümcek stand / masa tasarımları ışıklandırmalar gibi farklı şeyler ile desteklendirilebilir. Bu sayede yapacakları tanıtım ya da gösterecekleri reklam performansının artması ile birlikte akılda kalıcılık ve tercih edilebilirlik oranı da doğru orantılı olarak artacaktır. Reklam firmaları tarafından üretilen bu stantlar kutu içeriği olarak farklı ekipmanlar ya da saklanma şekilleri ile birlikte gelmektedir. Özel olarak hard case ile tercih edilen stantların saklanması kolay ve daha güvenli bir hal almaktadır.

Aynı zamanda içerisinde yer alan stant iskeleti ile birlikte baskı kısmını tutturmak için mıknatıs, demir tutturucular ve ışıklandırma sistemi gibi pek çok seçenek ile karşımıza çıkmaktadır. Hard case yerine soft case ile de tercih edilebilen bu ürünlerde yine aynı içerikleri talep etmek mümkün kılınmakla beraber taşıma konusunda da bir tık daha hafif olduğu söylenebilir. Örümcek stand / masa kendine benzer diğer diplay reklam ürünlerine oranla farklı bir kurulumuna sahiptir. Kurulumu bir tık daha zor ve biraz uğraştıran bu stantların en büyük avantajı ise daha öncede bahsettiğimiz gibi ürün tanıtımları, firma tanıtımları gibi olgularda daha dikkat çekici bir hal alması ile ön plana çıkmaktadır.

Reklam firmalarından talep ederek uygun fiyatlar ile satın alınan bu reklamlar şirketlere ciddi anlamda ürün desteği sağlamakla beraber akılda kalma ve reklamın amacına ulaşması yolunda büyük bir destek sağlamaktadır. Örümcek stand / masa seçeneklerinden tercih edilen hard case içerikli olan stant çeşidinin bir avantajından da bahsetmek gerekirse, ürünlerin içerisinde bulunduğu hard case i dijital baskı yöntemi ile kaplama yaparak, standın bir parçası olarak kullanmak mümkün.

Ayrıca bu stantların kurulumundan bahsetmek gerekirse öncelikle iskeletini kurduktan sonra, diğer parçalardan olan demir çubukları, dijital baskıyı tutturacağınız mıknatısları yerleştirip ışıklandırma aparatını da yerleştirerek kurulumunu tamamlamaktasınız. Yine aynı yöntemler ile kurduğunuz ürünü tekrardan ters sırası ile sökerek kutusuna koyarak uzun zaman saklamanız ve tekrar kullanmanız mümkün.

Hızlı Sipariş
WhatsApp