Olta Bayrakları

O.Bayrak – 1

O.Bayrak – 2

o.Bayrak – 3

O.Bayrak – 4 

O.Bayrak – 5

Çeşitli ebatlarda ve tasarımlarda olan bayraklar ile kurumların ve firmaların tanıtımlarını yapmak ya da mevcut kampanyalarını duyurmak kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Görsel işlevini kullandığımız bayraklar sayesinde insanlar kurumun varlığından haberdar olabilirler. Etkili ve kısa bir anlatıma sahip olan bayraklar ile amaca kısa sürede ulaşılır.

Günümüzde kullanılan çok sayıda bayrak çeşidi olmasına karşın, karşımıza sıklıkla çıkan bayrak türü Olta Bayrak çeşididir. Hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda yer alabilmeleri kullanım olanaklarını arttırmaktadır. Genellikle %33 eğimle ayakta duran, bir kamış ya da dubaya bağlı olarak kullanılan olta bayraklar, açılışlarda, organizasyonlarda ya da firma tanıtım amaçlı toplantılarda çokça kullanılır. Rüzgârın yönüne doğru dönebilmesi bu bayrağın artılarındandır. Bu durumda bayrağın görüntüsü hiç kapanmamış olur. Kurum binalarının önlerinde de gördüğümüz olta bayrak kullanım rahatlığı açısından tercih sebebidir.

Yağmur, güneş, rüzgâr gibi kötü hava şartlarından etkilenmeyen olta bayrak tipinde, boya akmaz ve solmaz, kumaş kalitesine bağlı olarak küf yapmaz ve çabuk kurur. Sert hava koşullarında yırtılmaması için güvenlik kilitli bir dokumaya sahiptirler.

Bayrakların makinede ya da elde yıkanabilmesi de avantajlardandır. Çeşitli ölçülerde bayrak kullanımı mümkündür. Bayrağın boyutuna göre uygun direk boyu seçimi yapılmalıdır. Örneğin bayrağın boyutu 75*200 cm ise direk boyu 2.50 m olmalıdır.

Direklerin özellikle Alüminyum gövde ve çelik yaydan oluşması sağlamlıklarını arttırır, esnek ve portatif olmaları ise kullanımlarını kolaylaştırır. Baskı tekniği olarak sublimasyon ile değişik renk ve desenlerde yüksek dijital baskı ile bayrak tasarımı yapmak mümkündür.

Reklam verme konusunda bütçemize çok fazla zarar vermeden, uzun yıllar boyunca kullanabileceğimiz olta bayrak çeşidi firmaların ve kurumların tercih ettiği bir modeldir.

Firmaların isimlerinin akıllara işlenmesini sağlayan ve iki taraflı kullanımıyla pratiklik sağlayan bu bayrakların değişik türleri mevcuttur. Damla bayrak, plaj bayrak, Japon bayrak ve yelken bayrak türleri olta bayrak çeşitlerindendir.

Üretiminde kullanılan parçalar ve aparatlar ile oldukça hafif olması kolay bir şekilde yer değiştirmenize olanak sağlamaktadır. Montajı pratik ve basit olan bu bayraklar, etkin gösterişli ve bir o kadar da uygun fiyata sahiptir. Farklı kullanım amaçlarıyla istenilen her boyda üretilebilen olta bayrakların, ister masanızın üzerinde, ister firma içinde istenirse kurum dışında yer alsın firmanız için etkileyici bir reklam olanağı sunmaktadır.

Hızlı Sipariş
WhatsApp