Kırlangıç Bayrakları

K.Bayrak – 1

K.Bayrak – 2

K.Bayrak – 3

K.Bayrak – 4

K.Bayrak – 5

K.Bayrak – 6 

K.Bayrak – 7

K.Bayrak – 8

K.Bayrak – 9 

K.Bayrak – 10

K.Bayrak – 11

K.Bayrak – 12

K.Bayrak – 13

K.Bayrak – 14

K.Bayrak – 15 

K.Bayrak – 16

K.Bayrak – 17

Kırlangıç model bayraklar, özel tasarımıyla son derece hoş ve şık bir görüntü oluşturduğundan dolayı kullanıldığı yerde estetik bir görüntü oluşturmaktadır. Şirketlerin çok büyük bir oranda ilgi gösterdiği ve rağbet ettiği Kırlangıç Model Bayraklar, ismini ve tasarımını kırlangıçların kuyruk kısmından esinlenerek elde etmiştir.

Kırlangıç flamalar yatay ve dikey olarak tercih edilebilir. Genelde dikey şekilde tercih edilen kırlangıç model bayraklar, çoğunlukla iç mekânlarda tercih edilse de dış mekânlarda da kullanıma uygundur. Kırlangıç Model Bayrakların üretimi özel kumaşlardan sağlandığı için kullanıldıkları ortamda oldukça asil ve kaliteli bir duruş sergilerler. Polyester kumaş türünden yapıldığından dolayı diri ve canlı bir görünüm oluşturmaktadır. Kırlangıç bayrakların parlak görüntüsü sayesinde de bulunulan ortam aydınlık kazanmaktadır.

Bayrak türlerinin en fazla talep göreni kırlangıç model flamalar siyasi partiler, spor kulüpleri ve şirketlerinden en çok tercih ettiği bayrak türüdür. Resmi olan kurumların da kendilerini tanıtma yolu olarak tercih ettiği kırlangıç bayraklar son derece uzun ömürlü ve kullanışlı şekilde tasarlanmış ürünlerdir.

Kılıç Bayrak ekibi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak ve güveninizi kazanmak için kaliteli kumaş, son teknolojik baskı aletleri ve kişiye/firmaya hitap eden tasarımlarla çalışmaktayız. En çok tercih edilen modellerimiz arasında olan Kırlangıç Model Bayrağı kaliteli polyester kumaşlardan üreterek dikkat algısını arttırmakta ve marka bilinirliliğini güçlendirmekteyiz. Detaylı bilgi ve sipariş için Kılıç Bayrak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Sipariş
WhatsApp