Gönder Bayrak

G.Bayrak – 1

G.Bayrak – 2

G.Bayrak – 3

G.Bayrak – 4

G.Bayrak – 5

G.Bayrak – 6

Bayrağın kelime anlamına baktığımız zaman ise, bir ülkeyi, firmayı, şirketi ya da herhangi bir topluluğu temsil eden ve genellikle kumaş üzerine yapılan bir nesnedir. Bu şekilde bayrağın asılması ile o ülke, topluluk, firmanın varlığı belirtilmektedir. Gönder ise, bayrakların takılarak gökyüzüne çekildiği demir olarak tanımlanabilir.

Her ülkenin sahip olduğu milli bir bayrağı olduğu gibi pek çok kurumsal firmanın da kendine ait logolarının olduğu, yer yer kendi sloganlarının yer aldığı bayraklar dikkati çekmektedir.

Firmalar tarafından kullanılan gönder bayrakları şirket binaları gibi yerlerde daha çok dikkat çekmektedir. Bu şekilde kendi reklamlarını yapmakla beraber, sahip oldukları şirketi temsil etmek gibi farklı görevleri üstlenmektedir. Özellikle renklendirme konusunda dikkat edilmesi gereken bayrakların kaliteli kumaşlar kullanımı ile fark edilebilirliği arttırılmaktadır.

Firmaların bayrak tercih etmesindeki esas amaçlardan birisi ise, marka bilinci ve kurumsallığı arttırmak, yaptıkları işlerde marka tescili sağlamak ve kendilerini topluma tanıtmaktır. Böylece insanlara verdikleri imaj ve yaptıkları iş arasındaki bağlantı daha da güçlenmektedir. Genellikle sabit ölçü ve boyutlara sahip olan bayraklar, pek çok kurumsal firmanın ve tüm ülkelerin, milletlerin sahip olduğu en büyük değerleridir. Gönder bayrakları olarak tercih edilen ve firmalar için bu kadar önemli bir görevi olan bayraklar, kendine özgü olmalıdır. Daha çok reklam firmaları tarafından tasarlanan, kendilerine özgü olan isim ve logoyu içinde barındırmalıdır.

Özellikle kurumsal firmaların tercih ettiği bu bayraklar ile birlikte kombine olarak kullanılan renk seçimleri, logolar kendileri hakkında bilgi vermektedir. Daha çok reklam amacıyla yapılan ve genel hatları ile ilettikleri mesajı olan gönder bayrakları görsel hafızaya yer etmektedir. Bu sayede akılda kalıcılık bakımından da önemli bir yere sahiptir.

Kılıç Bayrak ekibi olarak kurumsallaşma ve markalaşma yolunda ilerleyen bütün firmalara son derece kaliteli ve kullanışlı Gönder Bayrak İmalatı sağlamaktayız. Kaliteli kumaş, canlı renkler, son teknoloji baskı teknikleri sayesinde sizleri tanıtacak uzun ömürlü Gönder Bayraklarınızı kullanabilirsiniz. İstanbul Bayrak İmalatı alanında kalite ve memnuniyet barındıran sayılı firmalardanız.

Hızlı Sipariş
WhatsApp