Düz Örümcek Stand

D.Örümcek Stand – 1

D.Örümcek Stand – 2

D.Örümcek Stand – 3

D.Örümcek Stand – 4

D.Örümcek Stand – 5

D.Örümcek Stand – 6

Kullanım kolaylığı, rahat taşınması ve görsel açıdan zengin bir görüntüsü olan Düz örümcek standlar reklam çalışmalarında çok tercih edilmektedir. Kapalıyken küçük ve kolay taşınabilir olan stand tipi iç ve dış kapalı mekân sunum, tanıtım, seminer gibi faaliyetlerde kullanılmaktadır. Kolay kurulumu sonrasında şık bir görüntü sergileyen örümcek standlar bulundukları mekâna da farklı bir hava katar. Kapalı kutusunda çok büyük olmayan stand kurulduğunda son derece ilgi çekici olur. Pratik kurulumu ile en fazla on dakika içinde kullanıma hazır hale gelen örümcek standlar, uygun görülen yere sabitlenmelidir. Ölçülerine, kullanım alanlarına ve baskılarına göre fiyatları değişiklik gösteren örümcek standlar maliyet açısından karşılaştırıldığında muadillerine göre oldukça ucuzdur.

Kullanılan malzemeye göre de fiyat değişikliklerinin yaşandığı Düz örümcek standlar tek kullanımlık ürünler değildir. Bir defa sahip olunan standlar reklam ihtiyaçlarında yeniden kurularak kullanıma hazır hale gelir. Doğru kurulum ve söküm aşamalarında geçen standlar görselleri değiştirilerek de kullanılabilir. Farklı etkinliklerde, farklı alanlarda ve değişen yeni imaj görselleri ile kullanılan ürün tanıtım çalışmalarına olumlu etki yapar. Fiyat karşılaştırması yapılırken ürünün uzun ömürlü olduğu gözden çıkarılmamalıdır. Alüminyum ve plastik parçalardan oluşan Düz örümcek standlar hard ve soft olarak iki çeşitten oluşur.

Hard case modeller bankolu olurken, soft case modeller ise bez çantalı olan modellerdir. Bankosunun da kullanım özelliği olan hard case modeller üzenine koyduğunuz broşürleri veya promosyon malzemelerini de dağıtmanıza yardımcı olur. Stand iskeleti, demir çubuklar, rulo mıknatıs ve plastik panel aparatlarının yanı sıra aydınlatmanın da yer aldığı parçalar kullanılacak alanda kurulmalıdır. Demir çubukların iskelet üzerine montesi ile başlayan kurulum işlemleri, sabitlenme aşamasından sonra daha da hızlı ilerleyecektir. Numaralandırma yapılarak süren kurulum işlem daha kolay ilerlemenizi sağlayacaktır. Kurulum hakkında bilgilerin de bulunduğu ürün kutusu işlerinizin kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Kurulum aşamasında bilgisayarınızdan videoları seyrederek de destek alabilirsiniz. Ürün reklamlarında kullanılan standlar dijital baskı ile hazırlanır. Görselinizi geniş bir alanda sergileme imkânı sağlayan örümcek stand uygulaması hedef kitleye ulaşmakta başarıya ulaşmanızı sağlar.

Şölen ve tanıtım organizasyonlarında, alışveriş merkezlerinde kurulan Düz örümcek standlar kalabalık alanlarda stand özelliği ile de kullanım kolaylığı sağlar. Diğer stantlara göre daha dekoratif duran örümcek standlar düz ve oval olarak ikiye ayrılır. Yapılan tanıtım çalışmaları ürünün bilinirliğinin artmasında ve bağlı müşteri oluşturulmasında büyük yarar sağlar. Bu açıdan yapmak istediğiniz tanıtım çalışmasının en verimli şekilde tamamlanması önemlidir. Bu çalışmalarda kullanılacak görsel malzemelerde fiyattan kaçmamalı marka ile en uyumlu tanıtım çalışmasının seçilmesine özen gösterilmelidir. Kullanım esnasında bankosu ve ışıklandırması ile diğer tanıtım standları üzerinde etkinlik sağlayan örümcek standlar sizinle birlikte istediğiniz yere gider ve kolayca kurulur. Özel bir güç ve malzeme kullanılmadan kurulabilen standlar çalışan herkesin kullanımına uygundur.

Hızlı Sipariş
WhatsApp