Araç Giydirme

A.Giydirme – 1

A.Giydirme – 2

A.Giydirme – 3

A.Giydirme – 4

A.Giydirme – 5

A.Giydirme – 6

A.Giydirme – 7

A.Giydirme – 8

Otomobil giydirme, otomobillerin üstüne uygulanan reklam uygulamalarıdır. Otomobil giydirme aslında araç kaplama, araç üstü reklam ya da araba giydirme şeklinde de adlandırılmaktadır. Araç giydirme, cast folyo olarak adlandırılan yapışkan özellikli PVC ile kaplanmaktadır. Bu yapışkan özellikli PVC cast folyonun kalınlığı yaklaşık 0,05 mm şeklinde mevcuttur. Cast folyoların bu denli ince tutulmasının nedeni araba giydirme işlemi uygulanırken arabanın kanal oluklarına kadar folyoların rahat bir şekilde esnetilmesi sonucunda giydirilmesini elde edebilmektir.

Uygulanan bu işlem profesyonel araba giydirme ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Araba giydirme işlemi hakkında çok daha detaylı bilgi almak isterseniz eğer daha önceden uygulanmış araçları incelemeniz tavsiye edilir. Bu konuda kendi markanız için de son derece kolay uygulanabilen araç giydirme işlemini tercih edebilirsiniz. Her marka ve modeldeki araçlar için de uygulanabilir niteliklerde olduğundan dolayı herkes talep edebilir.

Her markanın reklam yapabileceği pek çok yöntem mevcuttur. Radyo, televizyon, dergi, gazete, billboard ya da tabela gibi farklı alanlarda reklam uygulanabilir. Bilhassa yazılı ve görsel basın reklamları, hem ekonomi bakımından hem de geçici olduğundan şirketleri zorlayıcı olmuştur. Hal böyle olunca da tabii ki araç kaplama yani araç giydirme işleminin hem faydalı hem de ekonomik olduğu düşünülmüştür.

Şirketinizin aracı her daim trafikte olduğu için seyyar gezen bir reklam elde etmiş olacaksınız. Bu yüzden de araç kaplama uygulaması büyük oranda önem taşımaktadır. Otomobiliniz devamlı trafikte olduğundan dolayı çok daha fazla geniş bir kitleye ulaşacaktır. Araç kaplama uygulamasına ayrılmış olan bütçeler, diğer yazılı ve görsel basın reklamları için ayırdığınız bütçelerin çok daha fazla altında tutmaktadır.

Araç kaplama uygulamaları ve bu konu hakkında ayrıntılı bilgiyi web adreslerinin ilgili sekmelerinde bulabilirsiniz. Bütün referans örneklerini görebilmek de mümkündür. Yani daha önceden uygulanmış araç giydirme işlemlerini incelemeniz daha net bir karar vermeniz için etkili olacaktır. Referanslar arasında da araç kaplama işlemleri ile alakalı bütün çeşitleri görebilirsiniz.

Otomobillerin yalnızca kapı kısımlarına bölgesel araç kaplama, logo uygulamaları, araç kaplama ya da full araç kaplama gibi bütün örnekleri de bulunmaktadır. Her marka ve her model araç için uygulanabilen araç kaplama işlemlerini sizler de kendi firmanızın ve kendi markanızın reklamını yapabilmek için tercih edebilirsiniz. Bu reklam uygulaması sayesinde şirket aracınız her nerede olursa olsun son derece düşük maliyetle kendi markanızın reklamını yapmak mümkündür.

Fiyatlandırma olarak da son derece uygun koşullarda tutulduğundan dolayı herkes bu uygulamayı tercih edebilir. Yazılı ve görsel basınlarda reklam yayınına vereceğiniz ücretin çok daha az bir kısmını araç kaplama uygulamalarına verebilirsiniz. Sizler de bu uygulamaları kendi şirket aracınızda tercih etmek isterseniz bu alanda profesyonel ve kaliteli hizmet sunan markalardan talep oluşturmanız önerilir.

Hızlı Sipariş
WhatsApp