Quick Banner

Q.Banner – 1

Q.Banner – 2

Q.Banner – 3

Q.Banner – 4

Portatif ve kolay kurulumundan dolayı çok tercih edilen Quick Banner reklam stantları her yere götürülebilir, iç ve dış mekânlarda kullanılabilir. Taşıma çantası sayesinde kolayca taşınabilen, kurulumu içinde herhangi bir el aletine ihtiyaç duyulmayan reklam stantları çok az yer kapladığı için beğenilerek kullanılmaktadır. Ekonomik bütçelerle sahip olabileceğiniz bannerlar hızlı bir şekilde üretilerek sevk edilebilir. Görselinin istendiği an yenilenebilmesi uzun yıllar boyunca aynı materyalin kullanılmasına olanak sağlar. Farklı ebatlardaki seçenekler kullanılacak alana göre belirlenir.

İstenen görselin gerdirilerek tutturulduğu Quick Bannerlar özellikle iç mekânlardaki fuar, seminer ve tanıtımlarda rahatlıkla kullanılabilir. Çift taraflı da üretilebilen görseller firmanıza ait reklamın her yönden görülmesine olanak sağlar. Günümüzde reklam ve tanıtım sektörü her geçen gün gelişmekte ve yeni materyallerle ihtiyaç sahiplerine ulaşmaktadır. Temiz ve kullanışlı ürünlerin daha çok tercih edildiği kapalı mekânlarda firma imajına uygun görsellerin seçildiği Quick Banner reklam stantları kolay kurulumu ve kolay kaldırılması açısından çok tercih edilmektedir.

Kurulum aşamasında güç gerektirmeyen bannerlar bayan çalışanlar tarafından da rahatlıkla kurulabilir ve bir yerden bir yere taşınabilir. Uzun bir koridora sıra ile dizilmiş bannerlarda yapılan reklam çalışmaları son derece akıcı görünür. Bu sanatsal çalışmalar ile müşterilerin reklamlara ve dolayısıyla firmaya olan güveni artar. Sadece reklam çalışması için düşünülmemesi gereken bannerlar hastanelerde, otogar ve havalimanlarında, eğitim merkezlerinde ve akla gelebilecek her alanda kullanıma uygundur. Portatif olma özelliği ile farklı adreslere taşınarak tekrar kullanıma hazır hale gelen ürünler işin bitmesi ile de toplanarak çantasında muhafaza edilebilir.

Doğru hedef kitleye ulaşmak isteyen firmaların reklam çalışmalarında güncel gelişmeleri takip etmesi ve kendi alanında da değerlendirmesi önemli bir zorunluluktur. Alışveriş merkezlerindeki etkinlikleri duyurmak ve müşterileri etkinlik alanına çekmek için farklı sayılarda kullanılan bannerlar göz zevkini bozmadan istenen mesajın müşteriye iletilmesini sağlar. Promosyon amaçlı ürün tanıtımlarında da kullanılan bannerlar hem tanıtım hem de promosyon ürünlerin dağıtılması aşamasında kolaylıkla kullanılır. İstenmeyen bir duvarın kapatılmasında veya boş bir panonun değerlendirilmesinde kullanılabilecek bannerlar ile marka imajı müşteri ile buluşturulur.

Belirli bir temaya ait fotoğrafların sıra ile dizildiği mekânlar, ülkemize ait her bir ilin tanıtımının yapıldığı turistik çalışmalar, bir moda defilesinde kullanılan ürünlerin resimlerinin dizili olduğu sergi mekânları gibi pek çok yerde kullanılan Quick Bannerlar güncel dizaynları ile son derece zarif mekânlar yaratılmasına yardımcı olur. Ağırlıklı olarak iç mekân kullanımına uygun olan sistemde yapılacak baskıya görsel, fiyat, logo, yeni tasarımlar yazılabilir. Dikey olarak hazırlanabilen bannerlar kapladığı alanın azlığı düşünüldüğünde son derece etkili bir reklam çalışması sunar. Hareketli ve esnek poster tutucular görselinizi asmak için farklı bir materyale ihtiyacınızın kalmasını engeller. Düz zeminlerde kolay kurulum ve kullanım özelliği sağlayan bannerlar ortama farklılık katar.