Flama Bayrakları

F.Bayrak – 1

F.Bayrak – 2

Reklam içeriklerini kısa sürede etkili ve çok kişiye duyurabilecek iletişim araçlarından biride bayraklardır. En çok kullanılan bayrak çeşidi ise flama bayraktır. Flama bayrakları içinde pek çok çeşit bulunmaktadır. Flama bayrak çeşitleri arasında en çok kullanılan kırlangıçtır. Bu bayrak tipi genel olarak panayır, tanıtım ve partilerde kullanılmaktadır. Flama Bayraklar birçok çeşide ayrılmaktadır. Bu çeşitlerden Düz Flama Bayrağıdır. İstenilen kumaş ve ölçüde imal edilen bayraklarda müşterinin istekleri de göz önünde bulundurulur.

İstenilen boyutlarda yapılan kırlangıç bayrakları tüm kurum ve kuruluşlar için kullanıma uygundur. Türk bayrağının da kırlangıcı yapılmakta ve sıkça kullanılmaktadır. Kırlangıç bayrak ebatları ise 50*150, 50*200, 60*120, 60*200 şeklinde sıralamak mümkündür. Flama bayrak çeşitlerinin bir diğeri de Yuvarlak Flama Bayraktır. Alt kısmının yarım daire şeklinde kesildiği için yuvarlak adını almıştır. Alt kısımların özel kesme masası sayesinde her bayrağın aynı şekilde kesilmesi sağlanmaktadır. Standart ebatlara sahiptir.

Sıralı Küçük Üçgen Flama Bayrağı ise süsleme ve genelde iple asılarak kullanılan bir bayrak çeşididir. Bu flama tipi panayır ve festival gibi özel kutlamaların vazgeçilmez bir parçasını oluşturmaktadır. Özellikle seçim zamanların da siyasi partilerin de sıklıkla tercih ettiği bir flama bayrak çeşididir. Desenli ve desensiz olarak pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bu bayrak çeşidinin özel fırfırlı ve tek renk olanları da imal edilmektedir. Ayırmaç bayrak boyutlarına göre büyültüp küçültme işlemi sağlanarak şık bir oluşum sağlanmaktadır.

Hızlı Sipariş
WhatsApp